Kategorilerde EFSANE İndirimler ANAKARTYAZICI

İade Politikası

İade Politikamız

 • Siparişiniz tarafınıza teslim edildikten sonra ilk 14 gün içerisinde satın alınan ürünün orjinal kutusunda ve zarar görmemiş olması, tamamlayıcı aksesuarları ile birlikte eksiksiz olması, varsa hediye olarak verilen promosyonlu ya da kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda gönderilmesi gerekir.
 • Siparişinizi kargo teslim aşamasında eksik ya da hasarlı olup olmadığı konusunda kontrol etmeniz gerekmektedir. Gelen kurye ya da kargo personeli paketinizin kontrolü için sizi bekleyecektir. Siparişinizin tam olduğundan ve herhangi bir hasar oluşmadığından emin olduktan sonra teslimatı tamamlayınız. Eğer eksik ya da hasarlı bir paket teslim aldıysanız maalesef iade prosedürünü gerçekleştiremiyoruz. Eksik ya da hasarlı paket geldiğinde kargoyu teslim almadan önce tutanak tutturmanız ve teslim almadan tarafımıza geri gönderimini talep etmeniz gerekmektedir.
 • Yazılım ürünlerinin (lisanslı, tek kullanımlık vb.), montajlı ürünlerin ve hijyen açısından sınırlandırılan kulaklık vb ürünlerin iadesi yapılamamaktadır.
 • Sitemizde yer alan ürünlerin fiyatları otomatik yazılımlar kullanarak güncellenmektedir. Bu sebeple oluşabilecek yanlış fiyatlardan dolayı Sepetco siparişleri iptal etme hakkına sahiptir.
 • Sevgili web siteleri kişiye özel ve tamamen özelleştirilmiş hizmetler olduğundan, sipariş sonrasında iade kabul edilmemektedir. Bu, her projenin müşteriye özel tasarlanıp kişiselleştirilmesi sebebiyle sağlanmaktadır.

Mesafeli Satış Sözleşmesi

 • Tüketici, yalnızca mesafeli satışlarda (Telefon ve internet üzerinden yapılan satışlar) 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik gereği, hiçbir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin satın almış olduğu ürünü, teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde, ön bilgilendirme formunda ve sözleşme metninde yazılı olan usule uyarak iade edebilir veya değiştirebilir.
 • Cayma bildirimi tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren 20 gün içerisinde, ürüne herhangi bir hasar verilmemesi ve eksiksiz teslim edilmesi şartıyla, tercihinize göre ürünü iade alarak bedelini tarafınıza ödemeyi veya ürün bedeli kadar alışveriş kuponu vermeyi taahhüt ederiz. Ticari veya mesleki amaçlarla hareket eden tüzel kişi ve / veya kişiler cayma hakkından ve cayma hakkından doğan hiçbir haktan faydalanamaz.
 • Cayma bildirimini 0850 309 6126 numaralı çağrı merkezimizi arayarak veya info@sepetco.com adresine yazılı bildirimde bulunarak yapabilirsiniz.

Şirket Olarak Fatura Kestirmek

 • Faturanızı (ticari gerçek kişi işletmesi ve ticari tüzel kişi) firma adına kestirmiş iseniz, Kanun tarafından tüketicilere sağlanan korumalardan yararlanamazsınız.
 • Üretici firmanın onayladığı bazı özel durumlarda istisnai olarak iade gerçekleştirilmektedir. Bu tamamıyla müşteri memnuniyeti kapsamında üretici firma onayıyla yapılan istisnai bir durumdur.
 • Bu hallerde iade faturasını veya serbest meslek makbuzu aslını getirmeyi unutmayınız. Anılan evrakların getirilmemesi halinde yasal zorunluluktan dolayı maalesef işlemler gerçekleştirilememektedir.

HİZMETLERİMİZ

Ücretsiz Kargo

Sepetco ile verilen tüm siparişlerinizde fiyat gözetmeksizin standart kargolama ücretsizdir.

100% Garantili Ürünler

Sepetco ile alınan ürünün garanti belgesi üretici firma tarafından  garanti kapsamındadır.

Çağrı Merkezi 7/24

Sepetco ile almış olduğunuz veya alacağınız ürünler hakkında 7/24 çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz.
× WhatsApp ile Sipariş Hattı